Elektronik

Elektrik Süpürgesi Tavsiye | En İyi Toz Torbasız Süpürge

Elektrik Süpürgesi Tavsiye, temizlik yaşamımızın önemli bir parçasıdır. Gün içerisinde biriken tozlar, dökülen kırıntıları ortadan kaldırmak için ihtiyaç duyduğumuz tek bir alet vardır. Elektrik Süpürgesi! Hızlı emiş güçleri, ulaşılması zor alanlara ulaşabilen aparatları sayesinde size pratiklik kazandırır. Watt gücü ve filtreler de elektrik süpürgesinde aranacak özelliklerden olmalıdır. Toz torbalı, toz torbasız süpürge, sulu, dikey ve robot süpürgeler gibi pek çok çeşit elektrikli süpürge bulmak mümkün. Gelin hep birlikte bu çeşitli elektrik süpürgelerine göz atalım;

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Tavsiye Listesi :

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi : Arnica Tesla Premium Silver ET14320 750 W 

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi Arnica, 750W gücünde olan üstün  emiş gücüne sahip olan bu Süpürge tozları hızla alıp sizi şaşırtmakta oldukça iyi. 3 litrelik geniş ve şeffaf toz toplama haznesi vardır. Uzaktan kumanda özelliğine de sahip bu model ergonomik tutuş kabiliyeti sayesinde bulunduğunuz mekanları kolayca süpürebiliyor. Ultra sessiz  çalışma rahatlığı sunuyor. Ayakla açıp kapama ve kablo toplama mekanizması da bulunan bu ürünün, HEPA 13 filtresi ile görünmeyen toz akarı, mikrop ve bakterileri de temizliyor. Evcil  hayvanınızın dökülebilecek tüylerini alabilen turbo fırçası ve diğer aparatları ile farklı temizlik işlevlerini de yerine getiriyor.

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi : Bosch BGS7PERF5 

Toz Torbasız Elektrik  Süpürgesi, günlük temizlik işlerinde size büyük kolaylık ve pratik kullanım avantajları sağlayan bu elektrikli Süpürge, farklı aparatları ve ultra sessizliği ile etkili bir temizlik yapmanızı sağlıyor. Kendi kendini temizleyen filtreleme sistemi sayesinde filtre yıkama derdine çözüm bulmuş. Toz torbasız olarak tasarlanan Bosch elektrikli süpürge, yüksek emiş gücü ve düşük enerji tüketimiyle, ideal bir süpürge modeli. Özellikle alerji sorunu olanların tercih ettiği HEPA filtresi bulunan bu modelde filtre değişimine de gerek kalmıyor. Ürünün bir diğer iyi özelliği, sahip olduğu SilenceSound System. Sessizlik konseptine göre tasarlanan süpürgede ses izolasyon malzemeleri kullanılmış.

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi : Philips Marathon Ultimate XB9125/07 

NanoClean teknolojisi kullanılan elektrikli süpürge toz bulutu oluşumunu minimum düzeye indirerek evinizin ve yer döşemenizin temiz kalmasına yardımcı olur. Alerji filtresi de bulunan bu Süpürgeyi,  Alerjik sorunları olup toz torbası değişiminde toz bulutu sorunu yaşayanlar tercih edebilir. Ürünün en çok dikkat çekici özelliği sessiz çalışması. Bunun yanı sıra sahip olduğu teknolojilerle hem toz bulutu oluşumunu en aza indiriyor hem de en ince tozları bile yakalıyor. Çalışma alanı da oldukça geniş. Aparatlarıyla hassas yüzeyler de temizlenebiliyor. Emiş gücü açısından gayet kullanışlı bir süpürge.

 

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi : Arzum AR4088 Olimpia Power Cyclone 899 W 

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi, Arzum AR4088  899W gücünde olan bu Süpürge yeni geliştirilmiş telli hortumu sayesinde oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyor. HEPA 13 filtresi ile toz ve alerjenlere karşı temiz hava çıkışı sağlar. Maxsimum hız ayarında bile sesi oldukça düşüktür. Cylone exterme teknolojisiyle yüksek emiş gücüne erişip derinlemesine temizlik sağlar. Şef göstergesi ile filtrenin tıkanması veya boru ve fırçada oluşan tıkanıkları size uyarı verip performansını korur.

Şarjlı Torbasız Elektrik Süpürgesi Tavsiye Listesi :

Şarjlı El Süpürgesi : Arçelik SD 3061 25.2 V 

Şarjlı El Süpürgesi, Motor gücü etkili temizlik yapmasını sağlıyor. Yıkanabilir filtresiyle dikkat çekmekte. Elektirikli fırçası yüksek performans gösteriyor. Şarj kontrol ışığı da var. Yan yüzleri özel temizleme fırçası gayet kullanışlı. Süpürge motor gücü ve kablosuz çalışma süresiyle dikkat çekici bir süpürge. Filtre sisteminin yıkanabilmesi etkin temizliğin sağlanması açısından önemli. Şarj kontrol ışığı olması temizliğin yarıda kalmaması için şarj takibini kolaylaştırabilir. Diğer süpürgelere nazaran hafif olması sayesinde yorulmadan süpürmek mümkün.

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi: Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi: Dyson Cinetic, Siklon  yani tozları haznede hapsedip kaçmalarını engelleyen teknolojiyi bulan Dyson bu modelinde de en iyi şekilde  bu teknolojiyi kullanmış. Toz hanesini temizlemek için dokunmaya kire, toza temas etmeye gerek yok. Tek düğmeye hazineyi temizleyebilirsin. Borusu 360 derece dönebildiği için ulaşamadığınız yeri de süpürebiliyorsunuz. Adından da anlaşılacağı üzere evcil hayvanları bulunanlarında genellikle tercih ettiği bu marka, sahip olduğu özel başlıkla tüm tüyleri rahatlıkla topluyor.

 

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi : Rowenta RO8366 Silence Force 

Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi , 750W gücünde olan süpürge, mobilya, radyatör ve parke başlıkları sayesinde her türlü zeminde kolaylıkla kullanılabiliyor. Sahip olduğu Eco Motor yardımıyla %50’ye kadar enerji tasarrufunda bulunmakta. Çoklu Siklon teknolojisi kullanılan süpürgede yıkanabilen filtreler sayesinde uzun ömürlülük sağlanır. Sessiz çalışma rahatlığıyla kendine hayran bırakan ergonomik yapısıyla kullanıcıları etkilemiş görünüyor.

Akıllı Robot Süpürge Tavsiyesi :

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1C 2 in 1 Akıllı Robot Süpürge ve Paspas

Akıllı Robot Süpürge, Teknoloji geliştikçe daha neler değişecek acaba diye şaşırmadan edemiyoruz. 166 derecelik geniş açılı bir şekilde harita oluşturup konum yakalayan akıllı robot süpürge Görsel Dinamik Navigasyon Sistemi sayesinde koordinatları seri şekilde belirliyor. 2500PA güçlü emişi sayesinde evde toz bırakmayan robot süpürge iz mekan ne kadar kalabalık ve karmaşık olsa da 15 farklı sensörüyle doğru yolu kesin şekilde haritalandırabiliyor. Gerektiğinde kendini şarj edip ardından kalan yerden temizliğe devam eden model hassas su kontrolüyle evinizi hem siler hem süpürür. Artık eğilip doğrulmadan evlerimizin süpürülüp silinmesi mümkün.

Araştırdığımız bu markaların modelleri umarım işinize ve fikrinize yarar. Kafanızda bir fikir oluştuysa ne mutlu bize. İyi süpürmeler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir