Elektronik

En İyi Elektrikli Süpürge | Robot Süpürge 2021

En İyi Elektrikli Süpürgeler 2021, temizliklerin vazgeçilmez yardımcılarından biri de hiç şüphesiz elektrikli süpürge ürünleridir. Başta evlerimiz olmak üzere otomobil, işyeri ve temizliğin olduğu birçok yerde elektrikli süpürgelere rastlamak mümkün. Geniş kullanım alanına sahip bu cihazların gelişen teknolojiyle birlikte farklı formlara büründüğünü söylemek ise yanlış olmaz. Dik süpürgeler, toz torbasız süpürgeler, robot süpürgeler, şarjlı süpürgeler ve daha da fazlası. Peki bunca seçenek arasında seçim yapmanız gerekirse en iyisini nasıl seçersiniz?

En İyi Elektrikli Süpürge Önerileri 2021

Yeni evlenenler veya evini yenileyenler veya hangi sebepten olursa olsun elektrikli süpürge almak için mağazaya uğradığınızda veya internet sitelerini ziyaret ettiğinizde onlarca marka ve onca çeşit arasında kendinizi kaybolmuş hissedebilirsiniz. En iyi elektrikli süpürge yerine size en uygun elektrikli süpürgeyi seçmek her zaman faydanıza olacaktır. Yüksek emiş gücüne sahip makineler bir yana daha hafif ve her an elinizin altındaki makineler de tercih edebilirsiniz. Çağa ayak uydurmayı seven, yeniliklere açık biriyseniz robot süpürgeler de sizin için bir seçenek olabilir. En iyi elektrikli süpürge tavsiyeleri 2021 listesinde sizler için her ihtiyaca ve bütçeye uygun modelleri sıraladık.

  1. Fakir Lucky 2’si Bir Arada Dikey Elektrikli Süpürge

En iyi elektrikli süpürgeler listesinin ilk sırasında minimal tasarımı ve hafifliği ile ön plana çıkan Fakir Lucky 2’si bir arada dikey süpürge var. Dikey süpürgeler kolay kullanımlı ve hafiftir. Genellikle bekarlar veya kalabalık evlerin ikinci süpürgesi olarak sıkça tercih edilir. Fakir Lucky hem dikey süpürge hem de el süpürgesi olarak kullanılabilir. 800 W’lık güce sahip süpürge 89 desibel gibi yüksek sayılmayacak ses seviyesine sahip. Köşe ve dar alanlarda rahatlıkla kullanım sağlayan bumerang ucu, 5 metre kablosu ve 1 lt toz kapasitesi ile acil ihtiyaçlara hızlı bir çözüm sunuyor. Fakir Lucky dikey süpürge 250 TL’lik fiyat etiketine sahip.

  1. Philips FC9323 PowerPro Compact Torbasız Elektrikli Süpürge

En iyi elektrikli süpürge tavsiyeleri listesinde sırada dikey süpürgelerin yetersiz kaldığı durumlarda etkili çözümler sunan, aynı zamanda hafif ve kompakt tasarımlı Philips PowerPro Compact toz torbasız süpürge var. Elektrikli ev aletleri konusunda lider markalardan biri olan Hollanda menşeli Philips süpürge 750 w güce sahip. Parke, halı, seramik gibi yüzeylerde temizlik yapmaya uygun Power Pro Compact çeşitli başlıkları ile koltuk arası, mobilya köşesi veya duvar dibi gibi ulaşılması zor bölgelerde etkili sonuçlar verir. Hepa filtreli süpürge hava temizleme sistemi sayesinde en küçük tozlardan dahi arındırılmış havayı ortama geri verir. Ürünün satış fiyatı 750-850 TL arasında değişmektedir.

 

 

  1. Arnica Tesla Premium Toz Torbasız Süpürge

Sessiz çalışma özelliğiyle ön plana çıkan Arnica Tesla Premium en iyi elektrikli süpürgeler listesine girmeye hak kazanıyor. Cyclone Max teknolojisi ile tüm yüzeylerde kullanıma imkan sağlayan süpürgenin 750 W gücündeki motoru etkili bir toz emiş gücü sunuyor. 3 liter toz kapasitesi ile kendi sınıfının önde gelenlerinden biri olan Arnica Tesla yıkanabilir Hepa 13 filtre ile evin havasını tozlardan arındırır. 3 fonksiyonlu emniyet sistemi süpürge çalıştığı anda toz haznesini kilitleyerek istenmeyen kazaların önüne geçer. Led gösterge, ayakta kullanıma uygun kontrol düğmeleri, 102 cm teleskopik emiş borusu ve 8 metrelik kablo cihazın diğer özellikleri arasında sayılabilir. Son Olarak cihaz 1.180 TL civarında satışa sunulmaktadır.

En İyi Robot Süpürge 2021

  1. Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro Robot Süpürge

Son yıllarda görmeye başladığımız ve süpürgelerin geldiği son noktayı temsil eden robot süpürgelerden bahsetmeden olmaz. En iyi elektrikli süpürge tavsiyeleri listesinde sırada Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro robot süpürge var. Robot süpürgelerini görmeye alışkın olduğumuz Xiaomi markasının son ve en yeni modeli Vacuum Mop Pro süpürge, paspas ve süpürge+paspas olmak üzere 3 farklı moda sahip. 12 adet hassas sensörü ile çevresini algılayarak çarpma ve devrilmeleri en aza indirir. Evinizin veya ofisinizin tamamının veya sınırlı bir kısmının haritasını mobil uygulama üzerinden yükleyerek temizliğe başlayabilirsiniz. Vacuum Mop Pro kendi sınıfında yüksek emiş gücüne sahip süpürgeler arasında yer almaktadır. Akıllı elektrikli su deposuna sahip cihaz parkelere zarar vermeden temizlerken ardında su bırakmaz. Yüksek teknoloji ürünü robot süpürgelerin özelliklerinin sınırı yok demek yanlış olmaz. Son olarak fiyat konusuna gelindiğinde ise 3.350 TL fiyat bandından satılan ürün bir süpürge için oldukça yüksek olsa da siz çayınızı yudumlarken ve hatta evde yokken evinizin temizlenmesi önemli bir teknolojik yenilik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir